Destinace

Další články

 • USA-letenky
  Rádi byste navštívili Ameriku? Ovšem zatím nemáte s cestováním na takovou dálku žádné zkušenosti, či byste se rádi dozvěděli všechny potřebné informace předem? Ještě před samotnou cestou? Potom zajisté oceníte naše rady, ohledně cesty do USA.

 • Čína-letenky
  Čínská lidová republika se nalézá ve východní Asii při západním pobřeží Tichého oceánu. Peking v severovýchodní Číně má studené zimy a horká léta s přiměřeným množstvím srážek. Šanghaj leží ve východní oblasti střední Číny, má mírné zimy a vysoké množství srážek. Na jihovýchodě je vlhké subtropické podnebí, na západě je podnebí velmi drsné. Pokud byste i Vy rádi poznali krásy a podnebí Číny, tak můžete využít našich levných letenek do Číny.

 • Austrálie-letenky
  Austrálie je stát na jižní polokouli tvořený stejnojmenným kontinentem, dále pak velkým ostrovem Tasmánií a množstvím menších ostrovů v Jižním, Indickém a Tichém oceánu. Austrálie má mnohé neskutečné krásy, které se vyplatí vidět a především Vás mnohdy učarují natolik, že se nebudete chtít ani vrátit domů.

 • Asie-letenky
  Asie je místem, které láká mnohé turisty především pro svoji jedinečnost a unikátnost. Samotná Asie má rozlohu 44 603 853 km² a více jak 5 miliard obyvatel. Samotný Asijský kontinent by se dal ohraničit Uralem na západě, řekou Emba, pobřežím Kaspického moře, severním předhůřím Kavkazu, Azovským mořem, Černým mořem, Bosporskou úžinou, Marmarským mořem a Dardanelskou úžinou. Mezi státy, které můžeme při putování po Asii navštívit, patří především Čína, Japonsko, část Ruska, Filipíny, Thajsko, Indie, Šrí Lanka a mnohé další zajímavé země.

 • Vietnam-letenky
  Vietnam láká nejednoho turistu, který chce poznávat exotické a překrásné země. Vietnam se liší od všech evropských zemí jak ve vzhledu, tak i kultuře, proto tato země láká nejednoho dobrodruha a objevitele. Socialistická republika Vietnam je stát v jihovýchodní Asii, na východě poloostrova Zadní Indie při pobřeží Jihočínského moře.

 • Hong Kong-letenky
  Hong Kong láká mnohé turisty na své jedinečné životní podmínky, ale i přírodní krásy. Navíc, pokud chcete poznávat nové kraje, mravy a kultury, tak Hong Kong je vhodným místem pro návštěvu. Hong Kong je čínské město a region ležící na pobřeží Jihočínského moře, zároveň se jedná o významné ekonomické a obchodní centrum, které patří mezi nejhustěji osídlené oblasti světa. Tento region patří mezi zvláštní správní oblastí Čínské lidové republiky, což zaručuje především to, že se Hong Kong těší vysokému stupni autonomie.

 • Dubaj-letenky
  Dubaj je nejlidnatějším a druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů, hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Největší část emirátu zabírá poušť. Většina důležitých aspektů Dubaje je soustředěna v samotném městě Dubaj, takže se jedná o ekonomické, kulturní a historické centrum.

Tento banner se zobrazí pouze s povoleným javascriptem

Copyright © 1993 - 2022 Letenkyspecial     Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.