NEMŮŽETE SEHNAT VOLNÁ MÍSTA ZA NEJNIZŠÍ CENU ON-LINE? MY VÁM JE ZAJISTÍME - KLIKNĚTE ZDE Nabízíme víkendové pobyty do Evropy za nejnizší cenu například Praha-Oslo,Praha-Milan,Praha-Sofie a další destinace

Pojištění

Cestovní pojištění

Pokud se vydáváme na cesty, tak bychom měli mít uzavřené cestovní pojištění. Navíc, v některých zemích je cestovní pojištění i povinností, kterou musíte splnit a prokázat její splnění před vstupem do této země. Jestliže tuto povinnost nesplníte, tak ve většině případů máte možnost uzavřít cestovní pojištění po příletu do cílové země, ovšem za tuto možnost zaplatíte ve většině případů i mnohonásobně vyšší poplatky.

Cestovní pojištění je zabezpečení se na cesty mimo Českou republiku, které umožňuje vycestovat s minimalizovaným rizikem finančních potíží a starostí v případě úrazu, onemocnění, ztráty zavazadel nebo způsobení škody třetí osobě. Pokud budete mít cestovní pojištění, i když nebude povinností, tak se můžete těšit na příjemně strávenou dovolenou, bez zbytečných starostí, i když se Vám přihodí něco nemilého. S cestovním pojištěním budete vždy vědět, že máte na své straně silného partnera, který v případě jakýchkoliv problémů tu pro Vás bude. Na výběr máte ze základního cestovního pojištění, které zahrnuje léčebné výlohy a asistenční služba, anebo z rozšířeného, jehož součástí je základní pojištění a připojištění.

Základní cestovní pojištění se Vám bude hodit v situacích, jako jsou ošetření úrazu, pobyt v nemocnici, platba za léky, které Vám předepsal lékař, doprava do zdravotnického zařízení, či doprava pacienta do země původu. Připojištění, které získáte v rámci rozšířeného cestovního pojištění, zahrnuje především úrazové pojištění, připojištění zavazadel, připojištění odpovědnosti za škody způsobené třetím osobám a připojištění zrušení cesty. Jestliže byste tedy rádi vycestovali do jiných zemí, tak se Vám vždy vyplatí uzavřít cestovní pojištění, protože díky němu získáte jistotu, že ať už Vás na cestách potká cokoliv, tak se budete mít na koho obrátit.

 

 

Tento banner se zobrazí pouze s povoleným javascriptem

Praha » Kodaň 2 149 CZK
Praha » Milán 2 220 CZK
Praha » Paříž 2 307 CZK
Praha » Dubaj 4 515 CZK
Praha » Sharm El Sheikh 9 394 CZK
Praha » Bangkok 12 701 CZK
Praha » Chicago 12 933 CZK
Praha » Rio de Janeiro 14 812 CZK
Praha » Ho Či Minovo Město 15 185 CZK
Praha » Hanoj 15 727 CZK
Praha » Hanoj 16 135 CZK
Copyright © 1993 - 2021 Letenkyspecial     Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.